Evde Dikiş

Küçük yaraların rahatlığınızda tedavi edilmesi ve pansumanın evinize gelmesi.

Evde Sağlık Hizmetleri

Evde Dikiş Alma Hizmeti

Dikişlerinizi çalışmaya karar verdiğinizde, bu işlemde mutlaka kaliteli sağlık profesyonellerine bırakmalısınız. Dikiş alma süreci, parçaların farklı bölgelerine göre değişiklik gösterir. Yüz bölgeleri dikişler genellikle 3-5 gün, baş ve boyun bölgeleri 5-7 gün, kol ve bacak bölgeleri 6-10 gün, bölgeler 10-14 gün, göğüs, sırt ve bel bölgeleri ise 6-12 gün içinde alınır.

Dikiş alınacak bölgede Kahve varsa, Dikişler tam olarak kapanmamışsa veya benzer değişimler mevcutsa, süt alma süreci uzayabilir. Bu nedenle, dikişlerinizi alacak uzmanın steril aletlerinin kullanımı son derece önemlidir. Kendi evinizde bu işlemi yapmaktan kaçının. Evde süt alma hizmeti, steril olarak çalışan ve eğitimli sağlık personeli sayesinde Satışlarınızı evde saklamanızı sağlar.

Malzemelerin steril olmaması ve dikişlerin alacak kişinin yeterince eğitimli olmaması, kredi riskini artırabilir. Enfekte olan ayarlar yaralar açılabilir ve daha fazla soruna yol açabilir. Sağlığınızı riske atmadan dikiş alma işlemi uygulanıra.

Sıkça Sorulan Sorular

Dikişlerinizi kendiniz almak yerine, deneyimli bir sağlık profesyonelinin yapması daha güvenlidir. Evde dikiş alma hizmetleri, steril koşullarda ve uzman kişiler tarafından sunulur.

Dikiş alma süresi, dikişlerin yerine ve vücut bölgesine bağlı olarak değişiklik gösterir. Genellikle 3-14 gün arasında alınır.

Dikişlerin alınması sırasında hafif bir rahatsızlık hissi olabilir, ancak genellikle acı vermez. Bu işlem profesyoneller tarafından hızlı ve dikkatlice gerçekleştirilir.

Dikiş bölgesinde iltihaplanma belirtileri fark ederseniz, hemen bir sağlık profesyoneline başvurmalısınız. İltihaplanma, enfeksiyon riskini işaret edebilir ve tedavi gerekebilir.

Evde dikiş alma hizmeti için bize başvurabilirsiniz.  Hemşire Esin Sert Bölge ihtiyaçlarınıza uygun olarak dikiş alma hizmetini evinizde sunacaktır.