Hakkımızda

Kurucusu Esin Sert Bölge’nin vizyonu ve liderliği ile yönlendirilen Medilife Sağlık Kabini, birçok yıl süren deneyimi ve derin sağlık sektörü bilgisini sizlere sunmaktadır.

2022 yılından bu yana

Medilife Ankara Sağlık Kabini, 2022 yılından bu yana, Sağlık Bakanlığı’nın onayı ve ruhsatıyla Ankara’nın kalbinde, modern ve yenilikçi bir yaklaşımla sağlık hizmetleri sunmaktadır. “Sağlığa dair her şey” sloganını benimseyerek, sizlere kapsamlı bir sağlık deneyimi sunma taahhüdünde bulunan Medilife, sadece bir sağlık kabini değil, aynı zamanda ailenizin sağlık ihtiyaçlarını karşılayacak bir sağlık ortağıdır.

 

Kurucusu Esin Sert Bölge’nin vizyonu ve liderliği ile yönlendirilen bu eşsiz sağlık kabini, birçok yıl süren deneyimi ve derin sağlık sektörü bilgisini sizlere sunmaktadır. Bu deneyimli çift, hastalarla olan etkileşimlerinden elde ettikleri bilgi ve uzmanlığı kullanarak, Keçiören başta olmak üzere Ankara’nın birçok ilçesine bu değerli hizmeti sunma misyonunu benimsemiştir.

Ekibimiz

Keçiören başta olmak üzere Ankara’nın birçok ilçesine bu değerli hizmeti sunuyoruz.

Merhaba, ben Hemşire Esin Sert Bölge. Beyin cerrahi hemşireliği, kalp damar cerrahisi hemşireliği ve ortopedi cerrahisi hemşireliği alanlarında uzmanlık ve deneyimle dolu bir sağlık profesyoneliyim. İşimi tutkuyla yaparak, hastaların sağlığına katkıda bulunmaktan büyük bir memnuniyet duyuyorum. Hemşirelik kariyerime 8 yıl önce başladım ve o zamandan beri kesintisiz bir şekilde bu önemli mesleği icra etmekteyim. Kariyerimin başlangıcında Özel Keçiören Hastanesi'nde, ardından Medicana International Ankara Hastanesi'nde görev aldım. Toplamda 2 yıl süren Keçiören Hastanesi deneyimimden sonra, Medicana International Ankara Hastanesi'nde 5 yıl süresince çeşitli cerrahi branşlarda görev aldım. Şu anda ise kendi işimi yapmanın verdiği sorumluluk ve özgürlük ile hizmet veriyorum. Hemşire olarak en önemli görevim, bilgi ve beceri konusunda deneyimli olmam ve kişilerle etkili iletişim kurarak anlaşılabilir olmamdır. Hasta ile iletişimde odaklandığım en önemli nokta, tamamıyla açık olmak ve karşımızdaki insana güven sağlayabilmektir. Evde sağlık hizmetleri konusundaki tecrübem, kişilerin sağlık sorunlarına yönelik yeterli bilgi ve beceriye sahip olarak, evde bakım hizmeti gerçekleştirmeyi içerir. Hastaların ev ortamında sağlıklarını korumak ve iyileştirmek adına gereken özeni göstermek benim için büyük bir önem taşımaktadır. Etkili bir sağlık hizmeti sunmanın temel prensipleri, öncelikle gerekli eğitimleri almak ve bu eğitimleri deneyimle birleştirerek donanım oluşturmaktır. Hemşirelik mesleğinde her geçen gün öğrenmeye ve gelişmeye açık olmak, kaliteli hizmet sunmanın anahtarıdır. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek ve sağlıklı bir yaşam sürmenize katkıda bulunabilmek için buradayım. Sağlıklı günler dilerim!

Esin Sert Bölge

Hemşire

medilife ankara sağlık kabini hemşire Esin Sert Bölge